دستگاه اسلایسر قارچ

ساخت وبلاگ

دستگاه اسلایسر قارچ - اسلایسر قارچ و میوه


قارچ ها معمولا محصولاتی بسیار ظریف بوده، که معمولا با هر دستگاهی نمی توان آنها را به راحتی خرد نموده، زیرا اگر دستگاه های مربوطه به درستی طراحی نشده باشند، ممکن است که به جای خرد کردن قارچ، آنها را له نموده و در نتیجه آنها را غیر قابل استفاده نموده و موجب اسراف این محصولات غذایی شده، و در نتیجه به خاطر قیمت نسبتا زیادی که قارچ داشته، سبب ضررهای مالی فراوانی خواهد شد.
معمولا دستگاه های اسلایسر را مجهز به تیغه های بسیار تیزی نموده اند، که این تیغه ها کمک نموده که قارچ ها به راحتی خرد شده، و از له شدن آنها جلوگیری می نماید.
دستگاه های اسلایسر قارچ بهترین دستگاه هایی بوده که برای خرد کردن انواع قارچ ها آنها را طراحی و تولید نموده اند، که می توان با استفاده کردن از این دستگاه ها با سرعتی بسیار بالا انواع قارچ های موجود در بازار را با شکل های گوناگونی خرد نمایند.
دستگاه های اسلایسر قارچ این امکان را دارا بوده، که با استفاده از آنها بتوان قارچ ها را به صورت ورقه ورقه و یا حبه ای خرد نموده، که هر کدام از آنها می تواند کاربردهای مربوط به خود را داشته باشد.
دستگاه های اسلایسر قارچ را می توان به به شکل صنعتی و خانگی تولید نموده، که نمونه های خانگی دارای قابلیت های نسبتا کمتری نسبت به دستگاه های اسلایسر صنعتی می باشند.


تلفن تماس : 09120578916 - 09199762163
وبسایت :ttakco.com

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 19 مرداد 1397 ساعت: 15:57

close
تبلیغات در اینترنت